Корзина
814 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
+380962036222
+380932036222
+380662036222

Ремонт мультиварки

Ремонт мультиварки

28.07.16

Ще одне нововведення, яке значно спростило побутове життя нашим господиням, та й не тільки господаркам, це мультиварка. У цьому побутовому приладі можна варити, смажити, парити, тушкувати і ще багато всього, при цьому витрачати набагато менше нашого дорогоцінного часу, ніж, якби ми готували на звичайній плиті. Загалом мультиварки значно спростили процес приготування їжі і зробили більш приємним наше проведення часу на кухні.

Як же ми розчаровуємося, коли яка-небудь «зручність» виходить з ладу. Звичайно, для лагодження приладів є безліч майстерень, де вам швидко відремонтують будь-яке ваше побутове виріб і ви далі будете насолоджуватися комфортом. А якщо немає часу або виникли фінансові труднощі? На цей випадок є інтернет і майстри, які діляться своїм особистим досвідом в ремонті побутової техніки, нічого не вимагаючи натомість. Як ви вже здогадалися, в даній статті ми будемо розглядати найбільш часті поломки мультіварок і методи їх усунення.

Найчастіше мультиварки перестають функціонувати через те, що в контакти потрапляють сипучі продукти (крупи, цукор, кава і т.д.) або рідина. Контакти забруднюються і в зв'язку з цим прилад перестає подавати «ознаки життя».

Отже, ви відкрили мультиварку і дістали з неї чашу, щоб помити. Забувши про це, налили в «відкрите черево» води або насипали крупи. Не страшно, адже в такому випадку прилад легко полагодити своїми руками. Потрібно дотримуватися головного правила під час ремонту - не включати «живить» провід приладу в мережу, поки вся конструкція не буде повністю і правильно зібрана і процес чистки не буде закінчено.

Під час ремонту рекомендую дотримуватися нижчеподаного порядку дій.

Спочатку зніміть елементи, які не утримуються нічим, крім гвинтів, і знаходяться на увазі. Найчастіше це металева або пластикова кришка і чаша, в якій готують їжу.

Ви побачите мікросхеми, забруднені тим чи іншим продуктом. Від сипучих елементів можна позбутися наступним чином - перевернути прилад догори дном і акуратно потрясти його.

Тепер необхідно відкрутити гвинти на нижній кришці (зазвичай їх три або чотири).

Після цього від'єднайте кабель (шлейф), що з'єднує плату управління та плату блоку живлення мультиварки.

Зніміть нагрівальний елемент (тен). Він кріпиться трьома гвинтами (може бути більше) і монтажною пластиною.

Внутрішній градусник (термопара), призначений для контролювання температури під час приготування, потрібно знімати з особливою акуратністю - прилад крихкий. Градусник розташовується в самому центрі. Також можна омметром перевірити всі запобіжники, що знаходяться в мультиварці.

Далі потрібно відкрутити акуратно плати управління та харчування, щоб зробити їх чистку з обох сторін. Для чищення рекомендую використовувати не дуже жорстку щітку, типу для бриття «помазка». Якщо на платах і деталях видніються жирові залишки, то можна намотати на сірник ватку, змочити в 40% -ному спирті і акуратно, не пошкоджуючи деталі, видалити залишки цього жиру. Не лінуйтеся міняти ватку, чим ретельніше ви очистите деталі від бруду, тим довше буде радувати вас своєю працездатністю цей виріб.

Після «вологої» очищення плат і деталей, дайте їм деякий час, щоб просохнути.

Природно, що при розборі даного побутового приладу, потрібно розкладати всі деталі послідовно, а краще - фотографувати кожен етап процесу. Це дозволить з точністю встановити кожен болтик і деталь на своє місце.

Часто в зв'язку з будь-якої внутрішньої поломкою на дисплеї мультиварки з'являється літера Е. Індекси Е1, Е2, Е3 говорять про попаданні всередину рідини. Необхідно негайно вимкнути прилад з мережі і поставити його у відкритому вигляді для висихання.

Решта варіантів неполадок,позначених літерою Е,можна знайти в інструкції з експлуатації. Там детально описано, як полагодити техніку.

Неполадки можна виявити без повідомлення внутрішнього комп'ютера, який знаходиться в побутовому приладі. Якщо під час приготування їжі з-під кришки в надмірній кількості пішла пара, то перевірте стан ущільнювального гумового кільця. Ймовірно, воно зносилося і прийшло в непридатність. Нічого дивного в цьому немає, якщо ви часто готуєте в мультиварці. Необхідно придбати кільце для вашої моделі мультиварки і замінити його. В середньому ущільнювач потрібно міняти раз на рік.

Тепер, після проведення всіх перерахованих вище процедур по очищенню і перевірки нашого побутового приладу, можна приступати до складання, використовуючи «шпаргалки», які ми робили під час процесу відновлення працездатності мультиварки.

Другие статьи
Категории
Запчасти для стиральных машин
+380962036222
Viber & WhatsApp
+380932036222
+380662036222
ElectroSan
Менеджер
Украина Житомирская область Житомир ул. Фещенка-Чоповского 2
Карта